Про створення нових ОТГ

0
103

Перший заступник  КОДА С.Коваленко провів онлайн-нараду з питань впровадження реформи децентралізації та створення нових ОТГ на території районів, де не створено жодної ОТГ. В. Гройсман під час засідання КМУ  доручив підготувати інформацію щодо районів, де громади не об’єднуються і керівники територій блокують об’єднавчі процеси.

У режимі он-лайн звітували представники районів, на території яких ще не створено ОТГ: Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Долинського, Новгородківського, Новомиргородського, Новоархангельського, Онуфріївського, Олександрівського, Петрівського.

 В усіх районах виконано значний обсяг роботи щодо створення  ОТГ: проведено громадські слухання, визначено формат об’єднання; розглянуто відповідні питання на сесійних засіданнях міських і селищних рад, що мають стати центром майбутніх ОТГ; надіслано пропозиції, сільським радам щодо об’єднання.

Не всі сільські ради дають згоду на об’єднання, проте обговорення тривають.

-На всій території області відбуваються об’єднавчі процеси. На певних територіях досягнуто юридичного результату і створені ОТГ.  У частині районів процес триває, – підсумував С.Коваленко. – Блокування керівниками РДА процесу об’єднання громад – це не про нашу область. Немає жодного району, де не проводилася б відповідна робота. Поки що її результати різні, але альтернативи створенню ОТГ немає.

Перший заступник КОДА дав доручення керівникам РДА продовжувати роботу щодо сприяння добровільному об’єднанню громад.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я