Про плани “Олександрії” на перший збір

0
757

Стало відомо з якими командами на першому тренувальному зборі в Туреччині зіграє “Олександрія”. Сьогодні гравці відпочивають, але незабаром, за тиждень, закінчується відпустка. Про першочергові завдання  на підготовчий період розказав головний тренер  ФК “Олександрія” В. Б. Шаран:

– Як і раніше говорив, що 9 січня команда збирається в Олександрії. До 18 січня будемо тренуватися вдома, після чого 21 січня розпочнеться наш перший турецький збір в м. Аланьї. Нам подобається проводити збори в цьому високогірному районі. Зіграємо спаринги з болгарськими командами. Ймовірно, що нашими суперниками будуть “ЦСКА”, “Черно Море”, “Славія”. Крім нас, також там будуть тренуватися ще й деякі македонські клуби.

По завершенні першого збору, після двох вихідних, переїдемо в м.Белек, де і проведемо другий збір. Будемо проживати в готелі “Susesi”. Там заплановано проведення трьох контрольних матчів. Ймовірно, що зіграємо з чемпіоном Казахстану “Кайратом”. Ще два інших спаринг-суперники нині підбираються.

11 лютого прилітаємо в Запоріжжя. На 13 лютого запланований наш перший матч чемпіонату України в Маріуполі. Трохи пізніше вирішимо логістику. Або відразу із Запоріжжя повернемося додому, або звідти поїдемо на матч до Маріуполя, – підсумував вище сказане Володимир Шаран.

Нагадаємо читачам, що по завершенні першого кола УПЛ  ФК “Олександрія” займає восьме місце в турнірній таблиці, маючи при цьому 16 очок.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я