Головна Новини Про оцінювання дітей в першому класі

Про оцінювання дітей в першому класі

0
325

З нового навчального року для першокласників відміняються табелі успішності, що будуть замінені на свідоцтва досягнень. Це нововведення надійшло з МОНУ від 20.08.2018р. Відтепер учителі оцінюватимуть досягнення учнів, як зазначається в документі, за наступною 4-рівневою системою оцінювання здобутих першокласниками знань протягом першого навчального року, а саме: 1. має значні успіхи; 2.демонструє помітний прогрес; 3. досягає результату з допомогою вчителя; 4. Ще потребує уваги і допомоги у вивченні того чи іншого предмета.

Оцінювання знань з записом у свідоцтво буде здійснюватися в два етапи: в жовтні поточного року, як проміжний звіт та в травні – підсумковий звіт.

Знання учнів першого класу буде оцінюватися описовим характером як рівня навчання, старанності та соціальної поведінки, так і предметів та освітнього процесу навчання в цілому, а не результату.

Уже наступного тижня 450 тис.( у 2016 році їх було 394 тисячі, в 2017 році – 410 тис.- Авт.) першокласників почнуть навчання за новою 12-річною програмою. Першачки не носитимуть до школи важкі портфелі, а батьки – не докуповуватимуть підручники. Та й конкурсів до 1 класу не буде – бо це не педагогічно. Напередодні 1-го вересня міністр освіти та науки Лілія Гриневич розповіла, скільки дітей вперше піде до школи та як вони навчатимуться.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я