Про нові правила дорожнього руху та про техогляд

0
959

                                             Нові правила дорожнього руху
В Україні змінюються правила дорожнього руху. Нововведення розширює поняття велосипедної доріжки та вводить позначення велосипедної смуги та проїзду.

Також тепер велосипедисти зможуть їхати через проїжджу частину тільки в спеціально відведених місцях, а якщо такі відсутні, то повинні дотримуватися правил дорожнього руху.

На регульованих ділянках вони повинні слідувати сигналам регулювальника або світлофора.

Крім того, передбачено знаки, що попереджають про:

початок і кінець зони габаритно-вагового контролю;
наявність зарядних станцій для електромобілів;
позначення місця, де авто можуть евакуювати без відома власника.
Замість позначення «Пост ДАІ» використовуватимуть «Дорожня станція патрульної поліції».

Раніше вертикальна розмітка могла бути чорно-білого та жовтого кольорів. Тепер же передбачаються ще жовто-червоні та червоно-білі кольори.

Зміни у правилах дорожнього руху набудуть чинності з 1 листопада 2021 року.

                                 Повернення обов’язкового техогляду
Повернутися обов’язковий технічний огляд має не пізніше вересня 2022 року. Зараз розробкою проєкту закону про техогляд активно займається Міністерство інфраструктури.

Техогляд зобов’язані будуть проходити власники легкових та вантажних автомобілів, а також власники причепів.

Скоріш за все, технічний огляд треба буде проходити через чотири роки після першої реєстрації нового автомобіля, а потім кожні два роки.

До категорії автомобілів, які не пройдуть технічний огляд, перш за все, відносяться автомобілі на іноземній реєстрації, або так звані «євробляхи».

Не пройдуть огляд і автомобілі, які не відповідають параметрам, заявленим виробникам. Це стосується, наприклад, дизельних автомобілів з видаленим каталізатором.

Детально про повернення обов’язкового техогляду в Україні «Главком» розповідав у матеріалі за цим посиланням. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/techno/auto/vodijiv-stiskayut-u-leshchatah-pravila-gri-dlya-avtomobilistiv-suttjevo-zminyuyutsya-789791.html

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я