Приютівська ОТГ створена!

0
183

Якщо рух розпочався в напрямку  створення ОТГ, то він буде продовжуватися.  І жодна сила не спроможна його зупинити. Ми є свідками запеклої боротьби  за село, яке ще кілька років тому нікого не цікавило, хіба що як виборчий електорат, і не більше, а сьогодні село в центрі уваги, шаленого тиску ..

Навіть той, хто не знає з якого боку сідають доїти корову чи як тримати косу в руках, сьогодні розповідає людям  села як їм треба жити, за кого і за що голосувати. Не треба цього робити, люди самі розберуться з ким їм по дорозі. 

7 серпня, відбулися сесії 6-ти сільських та селищної рад в Олександрійському районі, на яких ухвалено остаточні рішення щодо створення об’єднаної територіальної громади, – повідомляє “Голос громади”.

Після тривалих обговорень, розгляду плану організаційних заходів щодо життєдіяльності об’єднаної територіальної громади та схвалення пропозицій від громади населених пунктів, депутатський корпус ухвалив рішення, котре і стало визначальним у процесі створення ОТГ, – повідомляє «Голос громади».

Читайте також:  Проекти регіонального розвитку отримають більше 600 мільйонів

Таким чином, відсьогодні Приютівська селищна об’єднана територіальна громада з центром у селищі міського типу Приютівка відповідно до ст. 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” вважається утвореною.

Наразі ЦВК повинна прийняти рішення про проведення виборів органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я