Президент України В.О.Зеленський звернувся до В.В.Путіна зустрітися…

0
996

Російські війська скупчуються на кордонах з Україною: що відомо, і що чекати? 

Ще першого весняного місяця окупаційна влада «ДНР» вийшла з перемир’я на Донбасі. Бойовики почали відкривати «попереджувальний» вогонь по позиціях українських військових сил, що приводить до втрат серед українських військовиків.

Зовнішня розвідка України зафіксувала підвищення військової активності з боку Російської федерації. Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак під час доповіді в ​парламенті 30 березня заявив про нарощування Росією військ поблизу українського кордону – вони зосереджені в окупованому Криму, а також у Ростовській, Брянській і Воронезькій областях.

Росія таким чином хоче спровокувати військову відповідь України на лінії зіткнення сторін на Донбасі. Не виключають там і спроби просування російських окупаційних військ у глиб території України.

Згодом Європейське командування збройних сил США привело війська в бойову готовність, а ЦРУ підтвердило, що нарощення військ Росії має ознаки підготовки до вторгнення.

За оцінками Міноборони, Росія стягнула на північно-східний напрямок поблизу кордону з Україною понад 100 тис. своїх військовослужбовців і продовжуватиме нарощувати ударне угруповання щонайменше до кінця квітня.

У Росії заявляють, що війська перекидають через нібито «загрозу НАТО», погрожуючи Україні «наслідками для державності» у разі вступу до Альянсу.

В Офісі президента України вважають, що Росія таким методом домагається поступок у питання Донбасу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я