Презентація “дня здоров`я” в гімназії

0
229

В обласному навчально виховному комплексі  гімназія-інтернат-школа мистецтв відбувся тиждень здоров`я. У п`ятницю гімназисти відправилися до лісового масиву поблизу геріатричного будинку, щоб провести підсумкову роботу “День здоров`я”.

На великій галявині відбулися змагання з кількох видів спорту: естафета з 4-ма вправами, перетягування канату та вміння на швидкість збирати намет.

На урочистому відкритті спортивних змагань заступник директора з навчально- виховної роботи гімназії Л.В.Васіч побажала гімназистам  гарного настрою, бадьорості та перемог сильнішим.

Однією із провідних умов програми «Дня здоров’я» була презентація кожного класу (емблема, речівка, девіз) та презентація  кращої страви, що приготували учні під керівництвом вихователів та вчителів гімназії.

За кілька годин спортивних змагань, які пройшли на високому рівні під керівництвом вчителя фізкультури Д.І.Міщенка,визначилися переможці.  Так, в складній естафеті не було рівних у старшій групі учням 11-го класу. Відповідно 10-б зайняв 2  місце та третє за учнями  10-а класу. У меншій віковій групі місця розподілися таким чином: 8-й клас – перше місце, друге за  7-м класом та третє у 6-го  класу.

У змаганнях з перетягування канату  першу сходинку завоювали гімназисти  10- б класу. У встановленні намету перше місце дісталося учням  10-а класу.  «Найспритнішою командою» змагань журі визначили учнів  7-го класу.

У “презентації команди”  найбільш бездоганним, сучасним було представлення команди «Форсаж» – учнів  8-го класу серед молодшої групи та перше місце у старшій віковій групі здобули  «Трактористи» з 11- го класу. Вони  і співали, і танцювали,і мали відповідний вигляд, що нагадував їх приналежність до тракторної справи.

Завершальним акордом змагань стала “Презентація страв”.  Тут рівних не було учням 9-го класу, які поставили презентаційний  міні- спектакль своєї страви.

Усі переможці змагань з рук керівника закладу отримали Грамоти та солодкі подарунки.

Такі свята надовго в пам`яті особливо для учнів,я кі вперше переступили поріг гімназії.

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я