Презентація книги “Перлини косівської землі”

0
219

Там, де небо синє висне над полями,

А понад ставочком лебеді летять,

Розкинулось далеко село моє хороше

Й лелеки сюди носять немовлят. 

Ганна Велика не корінна косівчанка. Щаслива доля розпорядилася так, щоб ця жінка стала косівчанкою за внутрішнім світом свого життєвого шляху. Де той Ужгород і де та Косівка… А вже минуло 39 років як Ганна Михайлівна живе і працює в селі, все трудове життя викладала географію і хімію в місцевій школі… У чарівному селі знайшла свого коханого чоловіка  Василя Великого. У родині невдовзі з`явилися син Олександр і донька Таня. Ростуть онуки на втіху…

Її поетична творчість розпочалася давно. Пишеться тоді, коли є вільний час і натхнення, коли душа виплескує пережите, омріяне щасливе, що потребує поетичного слова.

–  Вірші з`явилися на світ після виходу на пенсію. Часто дописую в поетичну рубрику до «Сільського вісника», – говорить  автор книги «Перлини косівської землі» Ганна Велика.  – Поезія всестороннього сапрямування – від лірики до патріотичних віршів, – все що турбує і хвилює мене в повсякденні, що бентежить серце і душу.

– На святі Дня Косівки ви презентували свій перший літературний доробок. Кілька слів про книгу?

-Коли вже були написані ряд збірок про Т.Шевченка «Босоноге дитинство», «Є люди, яких доля не зламала», «Жінка в світ приходить для любові», ліричний доробок, цикл віршів  учнів Косівської ЗОШ І-III  ступенів. Любов  до жінки, матері, до дітей, свята пам’ять про героїв АТО, прийшло на думку розширити книгу  історією і сьогоденням Косівки. Вийшов такий собі історичний нарис від заснування села і до його сьогодення – з героями – косівчанами.  Хотілося, щоб у майбутньому, наші нащадки, пам`ятали звитяжну та славну історію Косівки, її  видатних людей, які пишуть історію рідного села  своїми трудовими здобутками.

-Сьогодні видати книгу – надзвичайно дорога розкіш, яка не під силу автору, та ще й пенсіонеру…

-Якби я не заручилася підтримкою керівництва  ТОВ «Колос»  в особі  його директора Олександра Вікторовича Замкового та депутата Олександрійської районної ради Любові  Миколаївни Замкової, які надали фінансову допомогу в виданні книги «Перлини косівської землі», то книга  б не відбулася… Я висловлюю щиру подяку за допомогу у видавництві  книги. Вона тільки з видавництва.  Спеціально її презентація була приурочена до Дня Косівки.  50 примірників – невеликий наклад, але школи, бібліотеки та герої книги обов`язково   її отримають у дарунок.

Книга налічує 370 сторінок, гарно оформлений з точки зору дизайну зовнішній вигляд палітурки, вона наповнена історичними матеріалами, фотографіями місцевого характеру та малюнками автора книги в збірці “Босоноге дитинство”…

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я