Прес-конференція Олександра Бабича. Зрозуміло, що О.Бабич і слова не сказав на адресу якості газону, та роботи арбітра в полі…

0
193

Чемпіонат УПЛ. 2 тур. ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 2:1 (0:0).

Субота 3 серпня 2019. 17.00. Маріуполь, стадіон імені Володимира Бойка.

Зрозуміло, що О.Бабич і слова не сказав на адресу газону, роботи арбітра…Хоча в матчі в Олександрії негодував…

  Прес-конференція головного тренера ФК «Маріуполь» Олександра Бабича:

– У першу чергу, хочу всіх привітати з цією перемогою! Після невдалого виїзду до Києва ми повинні були реабілітуватися і здобути позитивний результат.

Що стосується гри, то ми дуже активно почали перший тайм. Дуже активно працювали в пресингу, за рахунок правильних підключень розкривали фланги і створювали моменти, які, на жаль, не реалізували. Матч вийшов дуже складним і енерговитратним – «Олександрія» грає в силовий агресивний футбол. Тому для обох команд гра була складною, і в такій ситуації на перший план вийшов наш командний дух.

У нас було кілька тактичних планів на гру. Тому, після того, як ми забили м’яч, то поміняли тактику. Ми розуміли, що з боку «Олександрії» буде дуже багато довгих передач у штрафний, тому ми перебудувалися.

Хочу відзначити хлопців. Після програшу в Києві команда потрапила під тиск. Але ті помилки, які ми допустили в матчі проти «Колоса», ми прибрали.

– У психологічному плані був дуже важкий матч?

– Звичайно! Сьогодні був останній тест перед АЗ. Дуже добре, що виграли і на позитивних емоціях будемо готуватися до старту в Лізі Європи.

– Що сказали своїм підопічним у перерві?

– В принципі, гра виходила. Ту установку, яку ми дали, хлопці виконували. Підкоригували деякі моменти в грі в обороні. Акцент був зроблений на тому, щоб навіть забивши гол, ми не відходили до своїх воріт, а продовжували нагнітати. Було видно, що гравці «Олександрії» десь підсіли і не завжди встигали за нашими швидкими гравцями. У той же час не можна було пропустити і контратаку. Вважаю, що гра вдалася і тепер з позитивними емоціями будемо готуватися до АЗ.

Прес-центр ФК «Маріуполь»

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я