Правильний вибір

0
94

Дороги… їх якість завжди викликала і викликає нарікання з  боку не лише водіїв, а й пасажирів… Тому сьогодні пріоритетом  керівництва області  є – капітальний та поточний ремонт автошляхів – від державного  рівня до обласного та районного сполучення. Тим більше, коли мова йде про реальну освітню реформу, що передбачає  утворення опорних шкіл  у сільській місцевості, що будуть надавати ґрунтовні міцні знання… А для цього потрібно мати шляхи та транспорт, який би довозив школярів з малозаселених сіл до опорних шкіл сіл районів області. Про це наголошує постійно і тримає в полі зору очільник Кіровоградщини С.А.Кузьменко:

 – Цьогоріч з бюджетів усіх рівнів Кіровоградщина відремонтує капітально та поточно доріг на суму понад 1 млрд. грн. Нам треба мати сучасні дороги, щоб і школярам було комфортно доїжджати до шкіл, і  швидким допомогам, і пасажирам… Не лише в селах, а й в містах повинні бути відповідні дороги. Так, вже розпочато капітальний роемонт автошляху  Кропивницький – Миколаїв. Цього року завершимо капітально ділянку дороги до межі з Полтавською та Дніпропетровською областями.  

 Олександрія з приходом погодних умов активно взялася за поточний ремонт головних доріг міста. Так, після поточного ремонту вул. Садової, дорожники перейшли ремонтувати  Козачу (колишня Червонокозача, -Авт.), що поряд знаходиться.  Станом на 22 березня підготовлено найбільш ушкоджені ділянки дороги до покриття асфальтом. Наступним буде пр. Соборний…

І.Мельник     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я