Пора і самим учитися рахувати кошти

0
279

23 грудня відбулося засідання комісії з передачі закладів соціальної сфери, об’єктів  ЖКГ з балансу Олександрійської міськради на баланс Пантаївської, Олександрійської селищних і Звенигородської сільської рад.

Представники Пантаївки проігнорували запрошення і не з’явилися на засідання комісії.
Члени робочої групи доповіли голові комісії: міськголові С.К.Цапюку, що було проведено інвентаризацію майна в відповідних закладах. Передавальні акти готові для підписання обома сторонами, що відбудеться в найближчі дні.
У зв’язку з тим, що представники Пантаївки не з’явилися на засідання, відповідальним особам міськради доручено самим відвідати селище для підписання передавальних актів.
Міський голова С.К.Цапюк наголосив, що керівництву селищ при потребі буде надаватись всебічна методична, юридична допомога і консультації з питань фінансування, господарювання та утримання соціальної сфери.
Також представників селищних громад поінформували про фінансову спроможність розвитку їхніх територій після передачі відповідних об’єктів.
Як приклад, Олександрійська (Димитрівська) селищна рада: має власний бюджет у розмірі більше 2 млн. грн.; отримуватиме освітню субвенцію близько 5,5 млн. грн. та державну дотацію в обсязі 9 млн. грн. При потребі, за зверненням депутатів відповідної ради до Олександрійської міської ради, кошти на підтримку селища будуть виділятись із бюджету Олександрії, але, за попередніми розрахунками, відповідних коштів вистачатиме на життєдіяльність громади.
Аналогічна ситуація у Звенигородській сільській раді.
Відповідний процес передачі дозволить депутатам селищних і сільської рад орієнтуватися в бюджеті, вчитися самостійно розподіляти кошти на необхідні видатки та визначатися у потребі функціонування тих об’єктів, які знаходяться на їхніх територіях.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я