Понад 400 олександрійських випускників взяли участь у пробному ЗНО

0
659

Днями на базі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» та НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» була проведена сесія пробного ЗНО.
Цьогоріч із 441 випускника на участь у пробному ЗНО було зареєстровано 418 учасників. Безпосередньо на тестування прийшло 400 учасників.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходило з метою ознайомлення всіх охочих з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Для отримання результатів з предметів пробного ЗНО кожен учасник має змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО» (до 14 квітня), доступ до якого здійснюється через «Особистий кабінет учасника ПЗНО».
12 квітня були оприлюднені правильні відповіді до завдань ПЗНО з української мови, української мови і літератури, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, іноземних мов.

Низький рівень участі випускників у пробному ЗНО пояснюється дуже легко. По області цей показник склав лише 37%. Річ у тому, що багато випускників будуть навчатися за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія), де не потрібні результати ЗНО. Приймають за успішністю атестатів і достатністю батьківського гаманця. А з іншого боку усі вищі приватні школи за кордоном чекають інвестицій з України в розвиток освіти своїх країн і достойного заробітку викладачам. Батьки майбутніх учнів приватних шкіл роками працюють у країнах, заробляючи на навчання своїх дітей.

Я мав розмову з ученицею коледжу, котра навчається в Польщі.

З її слів вона більше знаходиться на практиці, ніж у класній аудиторії, вона вже, після практики, йде на підробітки, щоб оплачувати своє навчання. Живуть у двох з мамою. Заробляють на навчання в майбутньому у вищій школі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я