Полтавський бій програно, але не війну, що далі?

1
960

Гра не вдалася. Перші 15 хвилин були без сумніву за олександрійцями, котрі постійно на території суперника – полтавчан. Здавалося, що гол назріває. Принаймні так хотілося присутнім на трибунах. Але після 15 хвилин гри суперник все частіше почав господарювати на полі господарів. Ініціатива з кожною хвилиною переходила до “Ворскли”. А вже на 24-й хв. захист “аграріїв” схибив і ексгравець “Олександрії”

Р. Степанюк забиває перший м’яч у ворота нашого голкіпера. Паньків у цьому моменті залишився спостерігачем – виключений з гри. На матчі був присутній очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко

Здавалося, що олександрійці включать жорсткість, швидкість, підуть у тотальний пресинг. Але, на жаль, цього ми не побачили до завершення першого тайму. Запам’ятався своєю старанністю, невтомно працею на полі, бажанням грати на результат один Валерій Лучкевич. От тільки колеги по команді грали незграбно, бездарно – не створили жодного реально головного моменту до завершення перших 45 хвилин.

Наступні 45 хвилин думали глядачі, що “аграрії” віддадуться грі, покажуть результат. Тим паче, що головний тренер у роздягальні “вказав” гравцям як треба діяти на полі, щоб переламати гру на свою користь. Та цього не відбулося. Не пішла гра і в другому таймі, бо вже на 51-й хвилині гості подвоїли рахунок. Гол записав у свій актив Пуцлін. І знову наш голкіпер був поза грою. Знову захист олександрійці  провалився. Дубра, маючи великий зріст, але майже всі верхові подачі він програвав супернику. Банаду, Грицюка, Гречишкіна не було видно на полі. Сітало боровся за кожен м’яч, але допомоги не було з боку членів по команді. Не було футбольної злості, натхнення, більше марнотратства ми побачили з трибун “Ніки”. Неприємне враження від такої гри. Не було реальних моментів, аби бодай сквитати різницю – забитих гол престижу. Ні і цього не побачили. Безвольна гра, без динаміки, без індивідуальних якостей, не зіграли і запасні гравці, що вийшли на підсилення. Не було футболу, який звикли бачити олександрійці. Наслухався критики на адресу “Олександрії”. За всі попередні роки скільки їх не було… І “штрафувати треба усіх…, і тренера  також”, і “на буряки їх відправити”,  “і менше вихідних давати”. . .

І вже вболівальники прийшли підтримати команду, ось тільки команда не помітила своїх палких прихильників. Сумно. Кепській настрій. Розпач. Думаю, що і хлопці розчаровані такою грою. Заміна не зіграла роль “джокера”. Висновки робити тренерському штабу, шукати прогалини, причини поразки, вести чоловічу розмову… Виховні моменти потрібні, щоб у подальшому їх було менше. Можливо, когось треба і на лавку “посадити” на кілька турів…Ми віримо, що це не психологічна яма, а промахи, не доопрацювання гравцями на полі своїх найкращих футбольних якостей гравця. Попереду дніпряни. Шанс прокинутися від сну… Ми віримо в команду, але без критики не буде руху вперед. Олександрійці прийдуть і підтримають свою улюблену команду .

  Іван Мельник

1 КОМЕНТАР

  1. Неосмысленная наша с вами жизнь не стоит оного, чтобы жить. Именно Ваши публикации способствуют уяснить значение бытия. Превеликое спасибо

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я