Поліція уважно стежить за порушеннями під час виборчої кампанії

0
111

Картинки по запросу фото порушень під час голосування агітаціяНа Кіровоградщині від початку виборчої кампанії до поліції надійшло 9 повідомлень про порушення, пов’язані з виборчим процесом. По 5 фактах, що були зафіксовані в Кропивницькому, Світловодську та Знам’янці, перевірки вже закінчили.

У Кропивницькому з порушеннями агітували за Анатолія Гриценка та Євгенія Мураєва, а також за Сергія Капліна та Андрія Садового.

Повідомили у прес-службі ГУНП в області.

Стосовно осіб склали адміністративні матеріали за ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) КУпАП.

-Ми готові оперативно реагувати на всі повідомлення громадян про порушення виборчого законодавства. В обласному главку відомства створено робочу групу у складі представників підрозділів превентивної діяльності, патрульноїполіції та оперативних служб для вжиття відповідних заходів, – зазначив заступник очільника ГУНП в області Олексій Ніколаєв.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я