Поліцейські Кіровоградщини займалися шахрайством. Вкрали в народу 180 тис. грн…

0
1373

Чому дивуватися, це ж правда, що нижчі чини поліцейських збирали (можливо і зараз збирають кошти вищому керівництву, закуповують для власних потреб та начальства офісний папір, списують пальне, що не використане було, займаються здирництвом і таке інше). А ось і новий випадок – впіймався один із таких поліцейських, котрий дописував додатковий пробіг службовим автомобілем, – повідомляє ДБР.

Так, слідчі теруправління Держбюро розслідувань повідомили про підозру в службовій недбалості колишньому інспектору патрульної служби поліції особливого призначення ГУ Нацполіції в Кіровоградській області.

Як повідомляє пресслужба ДБР, чоловік підозрюється в службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України). Я б іншу статтю  визначив – шахрайство.  Яка ж це недбалість – це усвідомлений акт злочину. Сьогоднішні деякі представники поліції (шахраї в погонах) пов`язані з криміналітетом… Для яких злочинець – це особистіст, а постраждалий ніхто…

За інформацією слідста, інспектор, з січня 2017 року по жовтень 2018 року належно не проконтролював кількість пробігу службових авто записаних у дорожніх листах. Слідчі ДБР підозрюють, що таким чином списали паливна на загальну суму понад 183 000 грн.

Уявіть собі 183 тис. грн. вкрадених у людей, котрі чекали допомоги від поліції. Відмова від виїзду на місце події, де були  смертельні випадки. Немає пального. Заправите – приїдемо. Такі були вердикти поліцейських…

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я