Погоджено 10 кандидатур на посади голів райдержадміністрацій. Чому не озвучити іх прізвища? Що за “таємниці мадридського палацу”?

0
242

З 25 листопада розпочалася процедура призначення голів районних державних адміністрацій України. Черга до Кіровоградщини ще не дійшла. Закарпаття, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька, Житомирська, Ровенська… частково мають нових районних очільників.   

Офіс Президента України погодив уже 10 кандидатур голів райдержадміністрацій Кіровоградської області. Про це голова КОДА А.Балонь розповів представникам ЗМІ під час щопонеділкового брифінгу.

 -Ще 3 комплекти документів за наслідками фінальних співбесід уже підготовлені та скеровані до Офісу Президента. Протягом цього тижня плануємо надіслати на погодження ще 4 комплекти документів осіб, які успішно пройшли співбесіди. Як наслідок, отримаємо 17 кандидатів. Залишається ще 4 райони, на посади очільників яких ще не визначені переможці, тому “LIFT” не припиняє свою роботу.

Керівник області повідомив, що під час співбесід з претендентами з районів, де системою “LIFT” було відібрано по кілька кандидатур, запропонував переможцям співпрацювати в команді із фіналістами.

-На сьогодні визначено 5 районів, де на керівні посади заходитимуть цілі команди людей, які незалежно проходили конкурс. Думаю, це буде корисно для громад”, – підсумував А. Балонь.


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я