Погода в Україні на тиждень: на зміну заморозкам прийде потепління (карта)

0
239

Згідно з даними Погода УНІАН, у першій половині тижня в Україні буде холодно, з четверга очікується потепління.

У вівторок в Україні майже без опадів. Температура вдень на заході до +12°.

Прогноз на 8 жовтня / УНІАНУ середу, 9 жовтня, місцями пройдуть дощі. Найбільш тепла погода на півдні – до +18°. В інших регіонах до +10°…+16°.

Прогноз на 10 жовтня / УНІАНУ четвер в Україні практично без опадів. Вночі по країні температура +5°…+12°, вдень до +21°.

Прогноз на 10 жовтня / УНІАНУ п’ятницю місцями пройдуть дощі. Вдень на півдні до +22°, в інших регіонах до +19°.

Прогноз на 11 жовтня / УНІАН12 і 13 листопада в Україні місцями пройдуть дощі. У суботу вночі найпрохолодніше буде на заході – до +5°, на решті території +6°…+8°. Вдень температура по країні +12°…+19°. У неділю вночі на заході температура до +6°, вдень в Україні від +13° до +20°.

Прогноз на 12 жовтня / УНІАНПрогноз на 13 жовтня / УНІАН

Народний прогноз погоди в Україні

8 жовтня – Сергія. Ранній сніг – на ранню й теплу весну; якщо він глибокий, то наступного року буде добрий урожай. Якщо у цей день випаде сніг, то зима встановиться на Михайла (21 листопада).

9 жовтня – Івана Богослова. На Богослова дощ зі снігом – у січні тричі йтиме дощ; сонячно й тепло – червень буде дощовий і холодний. Лист в цей день падає з берези – на теплу осінь; падає з осики – на холодну. Якщо на Івана Богослова випаде сніг, то зима не затримається.

10 жовтня вшановується пам’ять преподобного Саватія Соловецького, одного із зачинателів Соловецького монастиря. Якщо на Саватія станеться грім, то зима буде безсніжною, короткою та м’якою.

11 жовтня – Харитонов день, Харитон Іменинник, Катальник. Сьогодні один із найбільш неблагополучних днів у році. За сьогоднішнім днем предки ніяких особливих погодних прикмет не запам’ятали, але відносно жовтня стверджували: жовтень ходить по краю, виганяє птахів із раю.

У народному календарі 12 жовтня – день Феофана Милостивого. Погодні прикмети підказують: якщо на Феофана багато зірок – до сухої осені. Сьогодні може бути перший снігопад, але якщо ранок туманний, то до серйозних холодів ще далеко.

13 жовтня – Григорія та Михайла. Снігу немає – зима почнеться не скоро. Перший сухий сніг обіцяє хороше літо.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я