Поблизу Кропивницького пропонують створити міжнародний аеропорт на базі військового аеродрому.Цю ідею свого часу запропонував колишній очільник області С.А.Кузьменко. Зараз С.Лобанова підхопила цю ініціативу

0
189

У рамках проєкту World Trade Center Kyiv чиновниця ОДА Світлана Лобанова представила інвестиційні проєкти Кіровоградщини. Зокрема, поблизу Кропивницькому пропонується створити Міжнародний аеропорт на базі військового аеродрому в Канатовому.

За її словами, обласна влада активно працює над створенням технопарку “FlightCity 4.0”, ініціатором якого виступає Льотна академія НАУ та ГО “Кластер ІТ-Альянс 4.0”. У рамках технопарку планується створити індустрію з розроблення, випробування, сертифікації та виробництва безпілотних літальних апаратів, центр робототехніки, центр тренажерів і електронних засобів навчання (віртуальна і доповнена реальність).

Також в обласні владі вважають, що в умовах активного розвитку бізнесу, а також для створення сприятливих умов роботи інвесторів у Кіровоградській області є гостра потреба у відновленні авіаційного сполучення з іншими регіонами України та іншими країнами.

У зв’язку з цим, в Кіровоградській області ініціювали впровадження проєкту “Міжнародний аеропорт цивільної авіації Канатово”.

Зараз там базується військова частина, а аеродром “Канатово” є власністю Міноборони.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я