По вул. Козацький шлях відремонтують ливнівку

0
626

Вчора віце-мер Олександрії  Ю. О. Гугленко провів прийом громадян з особистих питань.  Відповідали на звернення жителів міста керівники управлінь міськради та комунальних підприємств.

Зокрема, жителів вул. Козацький шлях турбує поглиблення ливневої канави, інших – встановлення індивідуального опалення, спилу і кронування аварійних дерев та сухостою, озеленення міських вулиць, встановлення загальнобудинкових лічильників та їх повірки.

Начальник УЖКГ Михайло Сулятицький відповів, що чищення і поглиблення ливневої канави вже включено в графік роботи, і в найближчому часі підрядна організація виконає всі необхідні роботи для забезпечення  водовідведення та уникнути затоплень приватних садиб.

Відключення від централізованого теплопостачання наразі неможливе, адже розпочався опалювальний сезон. Звернення від громадян з цього приводу будуть прийматися вже влітку наступного року.

Щодо інших питань, то всі вони розглянуті, взяті на контроль першого заступника, а начальникам підвідомчих структур дано доручення винайти можливість їх успішного вирішення.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я