Плата за теплопостачання з наступного опалювального сезону буде знижено

0
153

КМУ встановив граничний розмір тарифу на опалення та гарячу воду для українців у розмірі 1400 гррн. за гігакалорію. Тарифи вищі за 1400 грн. мають знизити, повідомляє «Істина від Олександрії”, –  посилаючись на рішення КМУ.

Дану ухвалу було прийнято Урядом 26 червня 2019 р. Відтепер, за наявності лічильника на тепло, споживачі мають  платити 1400 грн. за гігакалорію. Якщо лічильник відсутній – тариф на тепло не має перевищувати 35,21 грн. за 1м2 площі.

  • В.Гройсман з цього приводу відмітив:

  • Даю доручення Міністерству регіонального розви

    тку та Міністерству юстиції про те, щоб винести на наступне засідання уряду (26 червня,- ред.) питання про економічно обґрунтоване обмеження цін на тепло і гарячу воду в країні, яке вступить у дію з наступного опалювального сезону.

Як відомо, що в Україні найдорожче теплопостачання

– м. Сміла Черкаської області і Кропивницький. Там люди сплачують за тепло за 2000 грн. за гігакалорію.

До нинішнього часу вартість гігакалорії для олександрійців вартує: з тепловими лічильниками – 1712,20 грн. за 1 Гкал; для багатоповерхівок без лічильників – 45,12 грн. за 1 м2 .

Якщо вона знизиться до 1400 грн.за гігакаларію, то це, звісно, полегшить тягар на доходи родин олександрійців в середньому до 450 грн. щомісячно в опалювальний сезон.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я