Пішов з життя головний інфекціоніст міста Олександр Табунець

0
377

Пішов з життя ТАБУНЕЦЬ Олександр Іванович, який народився 22 квітня 1952 року в Номиргороді. Усе своє життя після закінчення медінституту він присвятив лікуванню хворих в інфекційному відділенні Олександрійської центральної міської лікарні, пройшовши шлях від лікаря до завідуючого відділенням. Свого часу був депутатом міської ради третього скликання по виборчому округу 17 (члени комісії з питань планування  бюджету фінансів…). З того періоду і почалося наше знайомство. Як лікар, як депутат, як прихильник футболу, ми знаходили теми для розмов, діалогів… Це був чуйний, ввічливий, толерантний, скромний чоловік. Класний спеціаліст, завжди міг дати слушну пораду з питань медицини і не тільки. Неупереджений в поспішних висновках, Олександр  завжди цікавився усіма подіями, що відбувалися в Олександрії. Мав свою думку, своє бачення вирішення проблеми. Його поважали усі, хто його знав, з ким він працював. Він був людиною, яка не мала недругів. У нього всі були друзями, товаришами… Його постійна посмішка  при зустрічі говорила, що все у нас буде добре в житті… Ще восени бачилися, мимохідь перекинулися кількома фразами… Побажали один одному міцного довголіття… Настрій був чудовий, були плани на життя. А тут дізнався, що в лікарні… І невблаганна жорстока смерть забрала життя в хорошої людини… Не витримало серце.

Дізнався, що прощання відбудеться 31 грудня біля моргу…  Поховають Олександра Табунця на його малій  батьківщині – в Номиргороді.

Його пам’ятатимуть вдячні пацієнти, друзі, товариші, знайомі люди… Да упокоїться його душа з миром і нехай царство небесне стане його домівкою.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я