ПІШОВ З ЖИТТЯ Юрій СЕРДЮЧЕНКО

0
324

Багаторічний голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки журналістів України Юрій Сердюченко помер сьогодні, 21 липня. Про це «УЦ» повідомили родичі померлого. За кілька днів до смерті у Юрія Сердюченка був передінфарктний стан.  Юрій Сердюченко народився 2 червня 1952 року. Обласну організацію спілки журналістів він очолював близько 30 років.

Про це у групі обласного осередку НСЖУ повідомив голова обласного осередку організації Петро Мельник.

Довідка. Сердюченко Юрій Миколайович (02.06.1952 – 21.07.2017) – колишній голова Кіровоградської обласної організації НСЖУ (з 1986 по 2015), раніше власкор “Укрінформу” по Кіровоградській області. Нагороджений Грамотою Президента України, Дипломом НСЖУ.

Юрія Сердюченка знав понад 10 років. Це була чуйна, вихована, культурна  і талановита людина в журналістиці. Він умів дійти до кожного серця журналіста, підказати про що ліпше писати, які теми піднімати на злобу дня.  Я знав його, як  ділового організатора журналістської братії на Кіровоградщині. Для нього приїзди до журналістів Олександрійщини завжди були радими і бажаними, він цінував  творчу когорту представників місцевих ЗМІ. Зустрічі в обласному центрі на конференціях завжди носили теплий, сердечний  прийом з боку Юрія Сердюченка. Він умів вести діалог з владою, відстоюючи інтереси  журналіста. Толерантність, журналістська  висока освіченість, гостре перо і влучне слово завжди залишаться в моїй пам`яті.      

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я