Підтримка С.А.Кузьменка починає свій відлік

0
1358

Політичні партії – їх більшість, що активно діють на теренах Олександрійщини, щиросердно підтримують з великою вірою і надією на краще С.А.Кузьменка на майбутніх виборах міського голови м.Олександрія. Та найбільш чисельною  партією виборців є – не представники політичних сил, а партія підприємців – людей, хто своїм власним розумом, своєю щоденною тяжкою працею створив робочі місця, хто утримує свої родини, дає працю іншим, не чекаючи від держави довгоочікуваної допомоги, хто наповнює міську з якої чиновники отримують незаслужені зарплатні. Дивуюсь, мер Києва В.Кличко має меншу зарплатню, ніж наші заступники в міській раді… Уявити важко 50 тис. грн. щомісяця. За які заслуги? За які подвиги? Тому звернення ГО “Асоціації підприємців і промисловців м.Олександрія” на підтримку С.А.Кузьменка є першим у подальшому виваженим кроком у кращому завтра наших олександрійців. Таких звернень будуть десятки: від громадських організацій,  бюджетних установ, фірм і праватних підприємств, від небайдужих олександрійців… 

мств, мятос

Шановні Олександрійці!

25 жовтня нам обирати мера нашого міста. ГО «Асоціація підприємств і підприємців Олександрії» прийняла рішення підтримати на посаду міського голови Сергія Анатолійовича Кузьменка.

Він не приїхав з Києва, Черкас, Херсона, рятувати місто, що потрапило в біду. Він тут народився, живе, працює, вносить свій вагомий вклад у його розбудову, вболіває за його майбутнє, і відверто хоче, щоб тут жилося комфортніше не тільки його близьким,  а й кожному із нас.

Проблеми міста йому відомі не з газетних публікацій і вікон кабінету. Він знає їх особисто, і багато з них допомагає вирішувати, як людина небайдужа, відчуваючи біду інших. В усіх найболючіших місцях міста можна зустріти С. Кузьменка, або прочитати в Інтернеті про його участь: починаючи від лікарень, куди були передані найсучасніші апарати ШВЛ і закінчуючи благодійним фондом «Турбота», що надав допомогу понад 15 тисячам людей. Його програма – це не набір загальних фраз, обіцянок, лозунгів, а конкретні плани, проєкти, підготовлені спеціалістами, економічно обгрунтовані і головне – реальні.

Головний з них – відродження економічного і промислового потенціалу міста. Олександрія, ще пам’ятає ті часи, коли її бюджет був більший, ніж бюджет Кропивницького. Перебуваючи на посаді губернатора, С.Кузьменко зміг підняти Кіровоградщину з 17-го на 3-5 місце. Ми віримо, що перебуваючи на посаді міського голови, він зможе підняти Олександрію на новий економічно-соціальний рівень.

Чудова якість С.Кузьменка випромінювати навколо себе позитивну енергетику, яка як магніт, притягує до нього людей творчих, порядних, неординарних.

Він ніколи, нічим себе не скомпроментував, залишаючись людиною високих моральних чеснот і переконань. Намагання недоброзичливців тиражувати слухи і плітки про С.Кузьменка лопаються, немов, мильні бульбашки.

Усі ми хочемо, що б Олександрія була красивою, успішною, комфортною для життя. Всі проєкти, як економічні так і соціальні, які започатковував Сергій Анатолійович були успішними. Ми глибоко переконані, що і новий проект під назвою «Олександрія майбутнього» буде успішним.

 

Голова ГО «АППО» С.А. Волков

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я