Підсумки першого збору

0
103
Шаран: Розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх у складі Олександрії

-Погодні умови постійно корегували наші плани. Це позначилося й на тренувальному процесі, і на контрольних поєдинках – ми не змогли провести матч з “Черно море”.

Після першого контрольного поєдинку з “Ботєвим” три футболісти отримали травми, після другого спарингу з “Аркою”травмованих гравців прибавилося. Боротьба з цими командами видалася доволі жорсткою. Тому, можливо, й на краще, що ми не провели поєдинок з “Черно море”. Хлопці трішки підлікувалися й доволі добре зіграли проти “Пюніка”. Хоч ми й побачили певні проблеми, в першу чергу, в захисті, але також стало зрозуміло, що гравці набули запланованих фізичних кондицій. І в психологічному плані перемога над суперником була надзвичайно важливою. Андрій Цуріков вийшов на поле і зіграв у першому своєму матчі після операції. Залишаються травмованими Олексій Довгий, Павло Пашаєв, Владислав Леванідов і Євген Протасов. Але, сподіваюся, що на наступному зборі з хлопцями усе буде гаразд. Василь Грицук також одужує – працює в Сербії, і має приєднатися до нашого табору на другому зборі в Туреччині.

Також маю сподівання, що скоро побачимо новачків, котрі поки врегульовують питання в своїх клубах. Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх у складі “Олександрії”, – сказав В.Шаран.

Нагадуємо, що сьогодні “Олександрія” проводить завершальний на першому зборі у Туреччині контрольний поєдинок проти команди ФК “Вардар” (Скоп’є, Македонія). Початок гри о 16 годині.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я