Першокласники будуть з новими партами…

0
135

У тендері прийняло участь 7  підприємців, які запропонували свої послуги. Перемогу здобув ФОП  В.Печений (м.Світловодськ,  який  зобов`язався за умовами тендеру поставити 383 комплекти одномісних парт із стільцями для учнів перших класів шкіл Олександрійщини за 413 тис. грн., що на 161 тис. грн менше, ніж було спочатку заявлено (враховуючи варітсть одного комплекту на момент торгів, -Авт.), що  складала суму в 574 тис. грн.

Відтепер  юристи райвно вивчить структуру роботи підприємця (база, якість, авторитет, підтвердження іншими замовниками якості продукції і таке ін., -Авт.) на питання спроможності поставити  якісні парти та стільці, що відповідаютьь усім наявним стандартам.

Згідно умов тендерної комісії шкільні парти будуть поставленеі до 30 листопада 2018 року. Чому так?

Справа в тому, що підприємства  мебельної галузі не готові сьогодні згідно вимог Міносвіти до 1-го вересня виготовити велику кількість замовлень. Чому не відбувалися тендери на початку літа? Деякі підпримства набралися замовлень до кінця  грудня поточного року, а деякі відмовилися, бо не можуть виконати замовлення через відсутність відповідних до вимог технологій виробництва.

Як бачимо, держава готова була, щоб до 1- го вересня першокласники сіли за одномісні парти.., а  підприємства мебельної галузі не готові до виконання в терміни таких замовлень, через нестачу відповідних потужностей виробництва.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я