Перший заступник голови облради Ю.Гугленко підтвердив про виділення коштів військовослужбовцям

0
111

– Державну субвенцію передбачені Кіровоградщині на виплату грошової компенсаціїдля отримання жилих приміщень для сімей загиблих осіб та поранених учасників АТО, отримають чотири жителі Кіровоградщини.  Нинішнього року Кіровоградська область на зазначені цілі отримає 2,203 мільйона гривень родинам військових, що розподілені між областями розпорядженням Кабінету Міністрів України. Про це йде мова на сайті Кіровоградської обласної ради.

Про виділення коштів підтвердив і перший заступник голови облради Юрій Гугленко в телефонній розмові, наголосивши, що такі кроки  від держави вкрай потрібні родинам, чиї рідні полягли смертю героя за непорушність та унітарність України.

Кошти отримають родини загиблих учасників АТО або ж військові, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

У Кіровоградській області грошовою компенсацією буде забезпечено двох учасників антитерористичної операції з міст Олександрія та Кропивницький, а також двох членів сімей загиблих учасників цієї операції з Петрівського району.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я