Перший етап молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України-2019» за олександрійцямии

0
254

17 вересня 18 учнів з Олександрійського, Знам`янського районів, м. Кропивницького та Олександрії прийняли участь у першому обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки молодіжних інноваційних технологій “Майбутнє України”, що проходила в приміщенні БЮДТ м. Олександрія. Свої перші наукові розробки демонстрували – презентували юні науковці МАНу.

Серед учасників першого етапу «Майбутнє України» прийняли участь 8 учнів з обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія та 2 з м.Кропивницького. По одному представнику було представлено Знам`янський район, с.Петрове та Олександрійський, смт Нова Прага та 6 учнів шкіл м.Олександрія.

За участь у першому обласному етапі за положенням 7 номінацій-переможців рекомендовано до участі в II етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки молодіжних інноваційних технологій «Майбутнє України».

Переможцями в своїх наукових секціях стали: І місце – Марченко М.( учень 9-го класу, секція машинобудування, облкомплекс гімназія-інтернат- школа мистецтв м.Олександрія, керівник О.Мірошниченко), Терпак О.(учень 11-б класу, облкомплекс, гімназія-інтернат-школа мистецтв, секція матеріалознавство та перспективні технології, керівник О.Мірошниченко) та А.Холявинська (с.Петрове, Знам`янський район, керівник О.Рябовол),

Любарська Д. ( ЛІТ, секція екологія, м.Олександрія), Стеблина Д.(ЗОШ №19, секція технічна творчість), Руда Д. (НВК, секція електроніка, смт Нова Прага, Олександрійський район). З Кропивницького ОНВК (гімназія -інтернат-школа мистецтв), секція робототехніка: Загорулько І. та з секції телекомунікаційні технології – Харченко Є.

Інші учасники конкурсу-виставки вихованці гімназії –інтернат-школа мистецтв м.Олександрія здобули наступні місця: ІІ місце – Буртовий Анатолій (учень 11-б класу);

ІІІ місце -Коробка Анастасія, Боровик Ольга ( учні 10-б класу) та Воронцова Ілля (учень 11-б класу).

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я