Першими пішли на канікули – гімназія-інтернат-школа мистецтв

0
271

Ось і прозвучав довгоочікуваний останній дзвоник для учнів та випускників ОНВК гімназія –інтернат-школа мистецтв. Особливо радісним він був для гімназистів молодших класів (7-8-х), а для учнів 9-го та двох 11-х класів – пора екзаменування на першу розумову зрілість, що відкриває новий, незвіданий, повний хвилювань і сподівань, сповнення омріяного – здача ДПА та ЗНО.

Останній дзвоник він  найбільше вкарбується в пам’яті  гімназистів. Які вони сьогодні були гарними, ввічливими, чуйними, добрими. Як вони віддячували  своїм вчителям та вихователям- піснями, віршами, танцями, сценками зі шкільного життя,  гарними і теплими словами вдячності за можливість отримати міцні знання та стати вихованими та культурними особистостями.

Блеш-моб «Моя Україна», який продемонстрували усі 196 учнів гімназії став елегією – початком великого концерту приуроченого останньому дзвонику, який подарували своїм випускникам учні школи…

Сльози на очах випускників, їх батьків, для яких  розпочинається інший етап – час здачі ЗНО та вступу до вишів. Адже всі учні  обох класів, а це – 53 випускники – кандидати до вступу саме до престижних вузів України, бо за плечима в більшості з них перемоги на олімпіадах різного гатунку.  Більшість пройшла відмінну школу МАНУ.

Прозвучали напутні слова заступника директора гімназії з навчально- виховної роботи Л.В.Васіч, яка наголосила, що настав час самостійного життя для учнів 11-х класів, які вже не будуть під 24-х годинним піклуванням вихователів та вчителів, які своєю працею навчали та виховували майбутнє  завтра України.

-Ми горді, що наш  заклад щорічно відпускає в доросле гарне студентське життя своїх учнів. Ми вдячні вчителям і вихователям та гімназистам за успішність і старанність, за добросовісне та відповідальне ставлення до своїх обов`язків  сумлінно вчити і вчитися. Нехай ваші стежинки будуть прямими і успішними в завтрашньому дні.

А всім іншим учням гарних літніх канікул, вражень, і допомоги батькам…

І.Мельник   

ФОТОРЯД     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я