Перші порушники правил карантину в Олександрії. Дехто свою продукцію рекламує на місцевому радіо…. запрошуючи до магазину. Кому горе, а кому – бариші

0
549

В Олександрії 18-19 березня робочою групою в складі спеціалістів управління економіки, міського управління Держпродспоживслужби, інспекторів КП «Муніципальна безпека» та дільничних інспекторів міськвідділу Нацполіції проведені заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Перевірено більше 500 об’єктів на території міста.
Припинено роботу всіх ринків, тимчасових майданчиків для торгівлі та 197 різноманітних закладів (магазинів, павільйонів, кіосків, закладів ресторанного господарства, перукарень, тощо).
Національною поліцією складено 3 протоколи за порушення правил карантину, а саме на: будівельний супермаркет «33 м2» по вул.Героїв Сталінграду, №14в; кіоск з приготування та продажу шаурми по пр.Соборному, біля будинку, №65 та на ломбард, вул.Григоія Усика, №38.
Протоколи будуть передані до суду, що і прийматиме рішення про штрафні санкції в розмірі від 17 до 34 тис.грн. Робота в даному напрямку продовжується.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я