Перше європейське очко в залік «Олександрії». Не такі вже й страшні “буйволи”, що холоду бояться…

0
223

Цікавий, безкомпромісний поєдинок, з характером, амбітністю і вольовими якостями впертості у бажанні грати на перемогу продемонстрували обидві команди. Для «Олександрії» – це перше залікове очко в груповому етапі Ліги Європи, що безумовно є досягненням клубу, заліковим очком  у копилку визнання ще однієї команди з України на рівні Європи футбольної.

 Починали активно. Мали можливість першими відкрити рахунок у матчі, коли Лучкевич замикав подачу головою,   але гостям всміхнулася щасливіша доля – вона на 6-й хвилині Депуатру дозволила відзначитися голом у ворота Паньківа. І  ще був один момент зі стійкою, бо далі, як покаже час,  ініціатива переходила від однієї команди до іншої з перемінним успіхом. Хто більше володів м`ячем не будемо конкретизувати – це не головне. Варіативно олександрійці змогли ще в першому таймі зазначити «Генту», що вони свого будуть домагатися – забити – сквитати – зрівняти рахунок,  а то й намагатися вирвати перемогу. І другий тайм покаже, що висновки в перерві підопічні В.Б.Шарана  зробили вірні, бо гра здебільшого відбувалася на полі суперника. Не такий вже й  грізний цей «Гент» з його Яремчуком, Пластуном…

Треба було вигравати, були моменти, була гра, не було везіння, отієї щасливої фортуни, коли шкіряний вперто не бажав залітати у сітку воріт Камінськи.

Нічого особливого ми не побачили у манері грі «Гента», а  от у відданості, старанності, наполегливості та бажанні виграти – ми ці всі якості, що притаманні футболу, ми  побачили в діях гравців «Олександрії».

Підтримка в 9000 уболівальників у Львові, серед яких біля 500 чоловік були з Олександрії, надихала гравців з «Олександрії»  грати самовіддано, відповідально, сумлінно, на повну фізичну викладку.

 Зрівняти рахунок вдалося на 60- й хв., коли атака з ударом Ковальця, завершилася тим, що м’яч опинився в ногах Сітало, а той вже майстерно зумів пробити і захисника, і голкіпера «Гента».

Неймовірний гол, що надихнув на нові атаки, на нові варіанти як забити вдруге. Завадило невезіння, що  часто є  не гарним супутником…

 Залікове очко – крок до використання шансу в подальшій боротьбі за вихід в групу.  Група, як бачимо, рівна. Можна гарти і вигравати, набирати очки.

Тренерський штаб разом з гравцями набувають від матчу до матчу досвіду, що повинен принести бажане задоволення.

Перше європейське очко в залік «Олександрії». Не такі вже й страшні “буйволи”, що холоду бояться… Про це сказав тренер “Гента” на прес-конференції. Для “Гента” нічия у Львові – крок назад.

Зичимо гравцям, котрі отримали травми Ковальцю, Лучкевичу швидко  відновитися, бо повпреду важкі матчі…

І.Мельник   

 03.10.2019. 19:55. КСК «Арена Львів»

Головний арбітр: Єнс Моє;

Асистенти: Еспер Даль, Віктор Скітте.

Четвертий арбітр: Йорген Бурхардт.

«Олександрія»: Юрій Паньків – К, Кирило Ковалець (Довгий, 75’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Денис Безбородько, 86’), Артем Сітало (Дмитро Шастал, 80’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкин, Євген Банада, Каспарс Дубра

Запасні: О.Білик, В.Бабогло, А.Запорожан, М.Задерака.

Головний тренер: Володимир Шаран.

КАА «Гент»: Томас Камінські, Майкл Нгадеу-Нгаджуи, Еліша Овусу, Роман Яремчук (Юя Кубо, 88’), Вадіс Оджиджа (К), Джонатан Давід, Нана Асаре, Мікаел Лустінг, Свен Кумс, Лоурент Депуатр (Гіоргій Квілітая, 85’), Ігор Пластун

Запасні: Колін Кусеманс, Жан-Люк Домпе, Мілад Мохаммаді, Брехт Дежажере, Ділан Бронн,

Головний тренер: Йєсс Торуп.

Голи: Сітало, 60, – Депуатр, 6.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я