Перше чемпіонство аматорів «УкрАгроКому»

0
134

Сьогодні, 20 жовтня в Будинку футболу ФК «Олександрія» відбулися урочистості з нагородження чемпіонів з футболу Кіровоградської області серед аматорів – головківського “УАК” (“УкрАгроКом”). У залі зібралися гості: голова обласної федерації футболу В.Безсмертний, його заступник А.Скрипка,  голова Приютівської ОТГ А.Коломійцев, голова федерації футболу Олександрійського району Ю.Котов, голова федерації суддів футболу м.Олександрії В.Кошеленко.

У вітальному слові голова ОТГ А.О.Коломійцев відмітив:

-Це перша велика перемога на спортивних теренах нової ОТГ. Перемога на рівні області – це ще один крок до того, щоб зацікавити більше нашу молодь до зайняття спортом, зокрема, футболом. Ви несете культуру спорту в наше сьогодення, що відображається на рівні проведенні турніру з міні-футболу, що проводиться щорічно серед шкіл міста та району. Тому хочу побажати нових яскравих перемог, міцного футбольного довголіття.

Голова Кіровоградської обласної федерації футболу відмітив  чемпіонський шлях «УкрАгроКому» на аматорському рівні області. Команда в 20 поєдинках набрала 53 очка, 77 забитих та 17 пропущених м`ячів, що дали можливість стати чемпіонами Кіровоградщини. Капітан головківців А.Оганесов став кращим бомбардиром турніру. Побажав команді прийняти участь у Всеукраїнскому чемпіонаті України.

Від імені переможців свої побажання виказав, головний організатор-функціонер команди І.Кузьменко, який подякував усіх, хто був причетний до цих цієї перемоги за вклад, як

фінансовий, так і моральний настрій, що дозволило в результаті змагань стати чемпіонами.

-Ми всі разом дуже бажали стати чемпіонами, для цього робили все можливе на полі, щоб стати ними. За рахунок досвіду гравців та командної гри здобули перемогу – Кубок чемпіона Кіровоградщини в  «УкрАгроКома», – наголосив натхненник команди.

 Від імені команди її капітан А.Аганесов щиросердно подякував керівництво клубу, спонсорів, тренерів, гравців по команді за старанність,  майстерність та амбітність у здобутті перемоги. Також він виголосив думку, що подаровані команді м`ячі вони передадуть у Войнівський будинок для дітей-сиріт. Це буде першим кроком команди в напрямку допомоги тим, хто її найбільше потребує.

ФОТОРЯД

  • І.Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я