Перша в історії «Олександрії» перемога над «Шахтарем»

0
209

Це був один із найвидовищніших футбольних поєдинків «Олександрії» в чинному чемпіонаті проти гранда українського та європейського футболу «Шахтаря». Це був поєдинок надбійцівського характеру, сили, боротьби, розуму, завзяття, волі до перемоги з боку обох команд. Але більше вище перерахованих якостей, не дивлячись на статистику гри, були притаманні саме «Олександрії». Гравці зі степової Кіровоградщини напередодні Дня  працівників сільського господарства (святкується 19 листопада, – авт.) подарували аграріям Олександрійщини, тим хто утримує команду, подвійне свято – гарний ужинок на полях і перша в історії нашої команди перемога в гостях над «Шахтарем» – 1:2. Хтось назвав її сенсаційною – насправді це не так. Це планомірна, довгоочікувана перемога всього футбольного клубу “Олександрія”, який рухався в напрямку перемоги саме над “Шахтарем”. Сенсація більше підходить очікувана.

15 хвилина стала почином успішного ходу «аграріїв» до кінцевої перемоги в матчі «Шахтар»- «Олександрія», коли при блискавично швидкій контратаці вдалий пас від Бацули на Поляруса, якому нічого не залишалося як замкнути цю передачу – 0:1, і наші земляки попереду. Та не довго тішилися вболівальники «Олександрії», бо вже на 18-й хв. наш захист допустився помилки, коли два гравці «Шахтаря» розібралися з 4 – ма захисниками «аграріїв», коли Бернард зрівнює рахунок у цьому видовищному та комбінаційному поєдинку, що відбувалися на полі в перші 20 хвилин. Великі швидкості, багато пресингу, багато ударів по воротах «Шахтарем» і вмілими діями нашого захисту та голкіпера Паньківа.Олександрійці грали від оборони, але їх контратаки були кинджальними, гострими, миттєвими в часі. На вістрі атак постійно перебували Полярус, Цуріков, Старенький, Бацула, Грицук, Запорожан.

ФОТОРЯД -ТЕКСТ

На 27-й хв. знову чергова контратака олександрійців з трьох пасів. Грицук другим пасом вдало головою скидає на Поляруса, який в три дотика з розвороту робить дубль – 1:2 – наші гравці знову попереду, і знову «Шахтар» у ролі наздоганяючого – відгруючого.

Як покаже час, ні жовті картки у наших гравців, у тому числі в голкіпера Паньківа, ні моторошні атаки «Шахтаря» не змогли зламати стійкість на шляху до перемоги в «Олександрії». Наші гравці довели, що сьогодні вони сильніші були від «Шахтаря».

Герой матчу Артем Полярус – наш земляк, перший  його дубль у Прем`єр-Лізі, перша перемога над «Шахтарем» завдячуючи наполегливості і завзятості всієї команди, тренерського штабу та президента клубу, які вірили в цю першу для себе історичну перемогу.

14 матчів зіграла «Олександрія» проти «Шахтаря». У 12 – поразки і лише один поєдинок завершився нічиєю – 1:1.

І ось вона перша  перемога – 1:2.      І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я