Перша перемога «Олександрії»

0
85

Після короткої відпустки гравці ФК «Олександрія» розпочали підготовку до старту чергового чемпіонату матчем проти вже новачка першої ліги кременчуцького «Кременя».  По одному м`ячу було забито в двох таймах. На 15-й хв. голом відзначився  один із трійки екс-гравців «Зірки», а нині гравець «Олександрії» А.Сітало. Після потужного удару Бацули (з трійки «Зірки», – авт.), на «м`ячі»  першим був Сітало, який  відправив м`яч у нижній правий кут воріт суперника. Зіграла «трійка» на результат. Нагоду подвоїти рахунок мав і Банада, якби ж його удар не прийшовся на стійку воріт. Слід відзначити, що «Олександрія» старалася  більше комбінувати, грати широко, діагонально  і  прострільно центром. Були моменти, але м`яч летів мимо цілі. Крім цього,  у наших воротах стояв Ю.Паньків, якого під кінець першого тайму змінив В.Леванідов.

У другому таймі на поле вийшли новачки команди М.Каленчук, Стецьків та Гранчар – з дублю «Олександрії» та голкіпер Д.Рудик, а також Козак після тривалої травми. Гра проходила під диктування господарів. Не дивлячись на те, що наша команда залишилась  на 76-й хв. у меншості – з поля було вилучено А.Гітченка за друге попередження, олександрійці домінували на половині поля  суперника. Націленість  на ворота принесла успіх. Після виконання  кутового з лівого флангу  Цуріков  у падінні головою відправляє м`яч «Кременя» – 2:0. З таким рахунком і завершився матч.

Слід подякувати уболівальникам, які в кількості біля  400 чоловік прийшли аби підтримати  свою «Олександрію».

Склад нашої команди у 1-му таймі був таким: Паньків (Леванідов, 30),  Бацула, Басов, Шендрік, Чеботаєв, Банада, Запорожан (к/к), Грицук, Полярус, Щедрий, Сітало.

У 2- му таймі: Леванідов (Рудик, 60), Стецьков, Гітченко, Бондаренко, Старенький, Огіря, Каленчук (Гранчар, 77), Цуріков, Пономар, Козак, Куліш.

Вилучення: А. Гітченко (74 – друге попередження).

Голи: А. Сітало, 15, А. Цуріков, 86.