Перша перемога “Олександрії” над болгарами

0
65

Сьогодні о 15. 30 за київським часом в Туреччині на першому  тренувальному зборі підопічні В.Б.Шарана провели першу контрольну гру проти болгарської “Славії”, що виступає в вищій лізі болгарського  чемпіонату, займаючи  на сьогоднішній день 8-ме місце в турнірній таблиці  чемпіонату (24 очка).  ПФК “Славія” 7- разовий чемпіон Болгарії. Головний тренер – Златомир Загорчич.

Нагадаємо, що в 2012 р. гравець “Славії”  Віктор Гєнєв з “Крилья Совєтов” перейшов в “Олександрію”, за яку зіграв 9 поєдинків і забив 2 голи. Влітку цього ж року Віктор Гєнєв повернувся в “Славію”.

Це була третя зустріч з болгарами на турецьких футбольних газонах. 4 лютого 2011 р. ПФК “Олександрія”  впевнено перемогла “Славію” з рахунком 4:1 (П.Ксьонз, 10, О.Довгий, 21, О.Кучук, 64, Є.Шупік, 89 – С.Георгієв, 76). 22 січня 2017 р. у другій зустрічі знову перемога над нинішнім суперником. Андрій Запорожан  на 23-й хвилині забив єдиний м`яч у ворота болгар.

І ось третя зустріч двох суперників 17 січня поточного року.

ФК “Олександрія” – ПФК “Славія” (Софія, Болгарія) – 4:0 (2:0)

17.01.18р., 15:30, стадіон “Gold City”.

“Олександрія”: Леванідов, Бацула, Гітченко, Бабогло, Довгий, Пашаєв, Шастал, Зінкевич, Протасов і два потенційних новачка. У 2-му таймі на поле виходили: Рудик, Пашаєв, Стецьков, Гранчар, Бондаренко, Сітало, Банада, Старенький, Полярус, Грицук, Цуріков.

Голи: О.Довгий, 16, А.Бацула, 40, А.Сітало, 72, А.Цуріков,89.

Підопічні В.Б.Шарана на турецькому зборі здобули першу перемогу над болгарською “Славією” – 4:0. Голи у цьому матчі забивали О. Довгий. Другий м`яч на рахунку А.Бацули.

У другому таймі наміри “Олександрії” на перемогу не змінилися і вони ще двічі  забивали у ворота суперника. Спочатку А.Сітало, а пізніше А. Цуріков завершили розгром болгар. Були моменти і в нашого суперника, але  цього дня фортуна більш прихильною до нашої команди.

20-го січня суперником “Олександрії”  буде “Сепсі” (Сфинту-Георге, Румунія).