25.04.21. Перша історична перемога на КСК “Ніка” “Олександрії” над “Шахтарем”

0
1255

Якщо говорити про якість гри гравців “Олександрії” в першому таймі проти ” Шахтаря”, то слід, безумовно, що відмітити, що налаштування гравців, самовідданість, бажання грати, отакувати, осмислено думати на полі – було на боці господарів поля- ” аграріїв”.  На перших хвилинах гостроту  гри в “гірників” воротам  Паньківа створював Степаненко. Двічі нашому голкіперу довелося прийняти участь в ліквідації небезпечних ударів. Один з яких був під поперечину. Добре зіграв воротар. Згодом олександрійці перехопили ініціативу гри, і вже вони створювали моменти. Той же Шастал на 25- й хв. міг забити, коли пробивав, але воротар справився з цим ударом. А вже на 35- й хв. той же Шастал з 5 метрів пробивав у пусті ворота, коли Ковалець зробив усе, щоб наш гравець забив, та захисник суперника Сіпріано врятував ворота від вірного голу – зміг вибити шкіряного з пустих воріт.

Звісно, що такого повороту в грі господарів “Шахтар” не очікував. На 44-й хв. захист гостей не витримує – не витримують нерви в Тете – гра рукою, і пенальті у ворота “гірників”. Його успішно реалізував Гречишкін, розвівши воротаря і м’яч по різних кутах воріт. Олександрійці повели в рахунку під завісу першого тайму, дограючи 3 хвилини додаткових.

Перший тайму завершився перемогою “аграріїв”. Хороший заділ на другу половину матчу. Тільки такою грою, таким відношенням до гри, проявом колективної, згуртованої, комбінаційної, виваженої, вдумливої і розумної гри олександрійців, можна здолати суперника. Що і зробили “аграрії”  в першому таймі. Хвала їм і честь!

По перерві в олександрійців відбулася перша заміна: Вантуха змінив Третьяков.  Головний тренер “Олександрії” В. Б. Шаран підсилює лінію флангової атаки олександрійців. Тільки вперед, тільки пресинг атакувальної дії можуть принести успіх. Не грати на оборону з таким суперником ні в якому разі! На рівних  – тільки на рівних! Сила на силу. Так сьогодні проходить поєдинок. Дубра отримує попередження. Ковалець отримує удар в обличчя в штрафній гостей, але суддя не карає гравця ” Шахтаря”. Гра набуває жорсткості, грубостей в боротьбі за володіння шкіряним.

На 52- й хв. небезпечно пробивав Соломон, та дякуючи рекошету все було добре біля воріт Паньківа. Не можна дати розгулятися Соломону. Він небезпечний, від нього можна дочекатися неприємностей. Його треба добре стерегти на підході до лінії штрафної.

Нагадую, що 21 жовтня 20-го року в першому колі була зафіксована бойова нічия – 1:1.

На 54-й хв. чергова успішна атака господарів завершилася взяттям воріт Трубіна. Після того, як голкіпер гостей парирував удар Третьякова, на добиванні майстерно зіграв Шастал – доправив шкіряного в ворота “Шахтаря”. 2:0 – попереду олександрійці, але це не означає, що гра завершена. Розвивати успіх, тиснути на ворота суперника, тримати його в постійній негативній емоційно-психологічній напрузі – важливий момент, що може принести успіх господарям поля.

Каштру виводить на поле Корнієнка і Фернандо. Марлос і Сіпріано пішли відпочивати.

І знову Соломон нагадує про себе. Діє на Фернандо, але дякувати Мірошниченку, той зірвав цей небезпечний контрвипад суперника. Не витримують нерви в суперника. На 73- й хв. Хочолава грубо грає проти Шастала – попередження. На 76- й хв. Корнієнко отримує попередження за зніс Лучкевича. На 82- й хв. знову Соломон створює небезпеку. На 85- й хв. Третьяков мав ставити жирну крапку в перемозі  “Олександрії”.

У кінці поєдинку В. Б. Шаран дає відпочити Лучкевичу і Ковальцю. Їх місце зайняли відповідно на полі Мишенко і Дришлюк. Далі Шастала змінив Устименко. Уже зіграно весь додатковий час. Бойко вирішив дати шанс супернику “Олександрії”…

Фінальний свисток сповістив приємну футбольну новину: “Олександрія” вперше вдома виграла гру в “Шахтаря” з гідним рахунком переможця.

Вітаємо футбольний клуб “Олександрія” з заслуженою перемогою!