Перевірка законності роботи лотерейних закладів

0
76

На останній сесії міської ради заступник начальника міського відділу Національної поліції доповів про роботу підрозділу.
У зв’язку з великою кількістю скарг жителів міста робочій групі з легалізації найманої праці протокольно доручено провести обстеження діяльності лотерейних закладів на предмет дотримання трудового законодавства та наявності документів на розповсюдження лотерейних квитків.
Під час першого рейду, що проводився за участю Нацполіції і податкової інспекції, 3 об’єкта, які входили до планового обстеження, були закриті. Тобто, стався витік інформації від зацікавлених осіб.
Наступний рейд проводився лише управлінням економіки і муніципальною безпекою міської ради. Було перевірено 2 лотерейні заклади: навпроти магазину «777» та «VIP» біля музейного центру. На обох об’єктах виявлено незареєстровану найману працю. У закладі навпроти магазину «777» була ліцензія, а в іншому – ніяких документів не надали.
Було викликано Нацполіцію, якою опитано присутніх, взято пояснення у працівників лотереї, описано робоче місце. Управління економіки склало акт обстеження про незареєстровану найману працю, відсутність ліцензії, погрози в бік перевіряючих, а також прихований продаж алкоголю (ним пригощали лише учасників лотереї). Акт направлено до Нацполіції для відкриття кримінального провадження.
Робоча група продовжуватиме обстеження усіх об’єктів миттєвої державної лотереї.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я