Перемога передбачувано очікувана

0
748

Вибори відбулися мирно і без ексцесів. Люди, хто бажав, кому не байдужа доля своїх родин, життя в місті, його завтра, прийшли на виборчі дільниці і віддали свій голос за свої уподобання… Життя не стоїть на місці. І хороше, і погане колись закінчується – говорить народна мудрість. Прийшов час працювати.

Свої перші кроки роботи вже озвучив новий міський голова С.А.Кузьменко: «…дякую за вашу підтримку і віру в мене! Я також вірю у вас! Ваші привітання, посмішки, хороші слова додають сил та натхнення на подальшу роботу. Радий був привітанню Степана Цапюка! Дякую йому за багаторічну службу на благо нашого міста. Поважаю тих, хто віддав свій голос за Степана Кириловича. Я вважаю, що так мають закінчуватися виборчі кампанії – миром і порозумінням.
Час не стоїть на місці, тому давайте не зупинятися. Рухаємося далі – переходимо на новий рівень».

Асоціація підприємців і промисловців Олександрії щиросердно шле вітання Сергію Анатолійовичу з обранням міського голови Олександрії. Ваша перемога була передбачувано очікуваною. У цьому прогресивні сили міста жодного сумніву не мали. Усе попереду! Найголовніше – взятися за економіку міста. Нові робочі місця в малому та середньому бізнесі виробничого характеру, підтримка підприємців-новачків – це перші кроки нової влади. Від бізнесу, від їх доходів залежить дохідна частина міського бюджету – соціальний захист городян.

Члени асоціації підприємців і промисловців міста не будуть осторонь змін на краще. Разом з новою владою, разом з підприємцями спільними зусиллями до виконання покроково програми розвитку малого та середнього бізнесу, що, безумовно, існує в нової влади. Підприємці готові до роботи.

Від імені АППО С.Волков, В.Стадниченко, С.Кульга, В.Кудін та ін.              

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я