Перемога над “Навбахором”

0
68

ФК «Олександрія» – ФК «Навбахор» – 2:1

Перший гол у ворота суперника на 11-й хв. контрольного  матчу забив Є.Банада, після активного підключення  з лівого флангу до атаки А.Поляруса, який націлено віддав пас Євгену, якому залишалося лише влучно пробити, що він і зробив.

Ще раз по ходу першого тайму, на 25-й хв. міг забити гол вдруге Є.Банада, але після виваженого пасу Задеракою, не зміг влучно пробити з близької відстані в ворота узбекської команди.

А ось Тураєв на тій же хвилині поєдинку просто “розстріляв” ворота Ю.Паньківа – 1:1.

Непогано пробивав у ворота  суперника  на 30-й хв. Стецьков, але воротар надійно вистояв у цьому моменті.

На 48 хв. до шкіряного приклався з дальної відстані  Д.Дедечко, але його удар був не прицільним.

Узбеки народ “гарячої крові”. Тому, коли на 67-й хв. виникла сутичка- штовханина на  полі, гравець-суперник був вилучений з поля за грубу гру з правом заміни.  Як далі покаже гра наш суперник дуже часто вдавася до відкритої грубої гри  проти гравців “Олександрії”. Але і це треба перенести. Футбол – гра мужніх, стійких людей до будь-яких несподіванок на полі.

Переможний гол на 70-й хв. у ворота “Навбахора” забив нападник олександрійців В.Пономар, коли йому класно підіграв  Стецьков,  вклавши на голову гарний пас, а Віталій не схибив – 2:1.

За 10 хв. до завершення гри Стецьков міг збільшити рахунок, якби його удар був трохи влучнішим.

«Олександрія»: Ю.Паньків (В.Леванідов, 46’), А. Запорожан (В. Бабогло, 46’), Є.Банада (К. Дришлюк, 76’), М.Задерака (В. Пономар, 46’), А. Шендрік (В. Шкіндер, 84’), В. Лучкевич (Т.Стецьков, 49’, П.Пашаєв, 81’), Д.Дедечко (О. Довгий, 58’), А.Полярус (Д. Устименко, 63’), Д.Гречишкін, Т.Стецьков (С.Микицей, 46’), А.Сітало (Є.Протасов, 83’).

Голи: Євген Банада, 11, Віталій Пономар, 70, – Сохар Тураєв, 25.

У наступному контрольному поєдинку турецького збору  «Олександрія»  зустрінеться  17 лютого з білоруським  «Шахтарем».