Перегляд наявного потенціалу

0
151

У контрольному матчі між “Олександрією” та “дублем”. який відбувся 8 вересня о 14. 00 на КСК “Ніка” вболівальники побачили на полі не лише Тейшейру, який поповнив ряди  до зактриття трансфернего вікна ( 31 серпня). Громадянин Франції  Жоау Тіаго Алмейда Тейшейра (Жоау Тейшейра) підписав контракт з “Олександрією” терміном на 2  роки.

Півзахисник Жоау Тейшейра раніше виступав за румунську  команду «Політехніка» (Ясси). В «Олександрії» Жоау  гратиме під №57.

Сьогодні помічені на полі були ще кілька  іноземних гравців. Офіційної інформації щодо їх перебування в клубі ще немає. Можливо, гравці оформляють робочі візи і невдовзі будуть залучені до основної команди, або вони на “олівці2 в  головного тренера – на перспективу.

     19 вересня на “Олександрію” чекає перший поєдинок з німецьким “Вольфсбургом”.

 А щодо самої гри, то команди зіграли 3 тайми по 30 хвилин. В.Б.Шаран мав на увазі вкотре переглянути наявний потенціал гравців на фоні сьогодення, адже попереду важливий матч від якого залежатиме подальші матчі на рівні не лише європеського рівня. Важко буде грати 2 матчі на тиждень, але від цього нікуди подітися. Саме такі матчі і перевірять готовність команди до серйозних випробувань. Можливо відновиться Ковалець, та й Безбородько сьогодні залишав поле не в  кращому стані – з перемотаною ногою, підшкандибуючи…

Гра була цікавою з точки зору змішаного складу команд, де поряд були досвід і  молодість. Результат матчу – 2:0 на користь “Олександрії”. Гравці обох команд показали свої здібності та проявили старанність.

Попереду перед виїздом за кордон, де їх будуть підтримувати кілька десятків вболівальників, яким клуб організовує безкоштовну поїздку до Німеччини (  проїзд, лише треба буде придбати квиток, що вартує  25 євро, -Авт.), “Олександрія” зіграє вдома з “СК Дніпро-1”. Нагадаємо, що наша команда має в активі 9 очок, займаючи 4-те місце, поступаючись третім “Десні” з різницею в 2 пункти.

І.Мельник  

ФОТОРЯД

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я