ПАТ “Кіровоградобленерго” інвестує в мешканців Олександрії

0
480

З 27 квітня  Олександрійський міський РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»в рамках інвестиційних програм  проводить роботи  по реконструкції (заміні) електролічильників по м.Олександрія.  Новий лічильник електроенергії НІК 2104-02.20 Р1Т однофазний 5(60) А 220 з можливістю безкоштовного підключення (перепрограмувати) на 2-х, 3-х тарифний.

Електромонтер Олександрійського РЕМу  Л.В.Варченко, яка в складі 3-х членів бригади щоденно встановлює до 30 нових лічильників, повідомила:

– У рамках інвестиційної програми ПАТ «Кіровоградобленеро»  розпочав   по м.Олександрія  встановлювати безкоштовно жителям міста нові лічильники електроенергії, що дають можливість у нічний час з 23. 00 до 7.00 ранку  використовувати електроенергію за меншим тарифом  оплати.  У перспективі даний тип лічильника, після реконструкції підстанцій, через радіоканали дистанційно самостійно буде зчитувати показники лічильників. Мешканцям будуть приходити рахунки на сплату за використану електроенергію. Сьогодні таких лічильників вже  встановлено по м.Олександрії біля 1000 штук. Ними охоплені будинки по вул.Братській, Армійській, Перспективній, пл.Соборній…

  • Прохання адміністрації ПАТ “Кіровоградобленерго” до мешканців квартир: надати можливість доступу до встановлення нових лічильників та в разі бажання перейти на багатотарифний тип оплати використаної електроенергії телефонувати за номером 9-01-00, 4-27-08.  За два тижні кожен власник нового  лічильника  при заяві, свідоцтва на право власності житла та ксерокопії паспорта  в змозі буде в нічний  час економити свої заощадження при використанні електроенергії.   

І.Мельник

ФОТОРЯД   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я