Партійні осередки Олександрії готуються до виборів

0
313

До виборів 7- го порахунку Президента України залишається не так у же і багато часу. Офіційно вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Стартує вибоча кампанія офіційно 30 грудня 2018 р. Якщо в першому турі не буде обрано главу держави, то  другий тур, ймовірно, що відбудеться  21 квітня.

в Олександрії вже активно діють штаби кандидатів у Президенти України.

Одним із перших почав свою штаб А.Гриценка ПП «Громадянська позиція» – розповсюдженням преси. Очолює штаб Володимир Галькун. У штабі «Самопомічі» працює відома громадська діячка Олександрії Вікторія Лаєвська. Приїзд Садового  до Олександрії – пробний камінець на кшталт того чи буде він висувати свою кандидатуру на посаду Президента України, чи когось іншого підтримає. Штаб «Батьківщини» гадаю, що будуе  курирувати Віталій Журавльов (депутат Олександрійської райради, – Авт.). «Народний фронт»  – невідомо, бо його не чути в місті.  Штаб  В.Наливайченка очолює в області та місті (курирує), колишній олександрієць, військовослужбовець  Микола Чернявський. Штаб «Радикальної партії» Олега Ляшка – контролювати  та  відслідковувати його роботу  буде, напевно, що Сергій Гриценко, заступник міського голови. Приїзд до Олександрії Олега Ляшка – перевірка його популярності. У штабі  «Солідарності» – Блок П.Порошенка активно йде робота. Ним успішно керує Ірина Воробйова, з великим досвідом роботи у виборчих кампаніях. Штаб найбільш структурований та організований.  «Опозиційний блок» у силу своїх політичних міжусобиць – одні  підтримують Ю.Бойка, інші – О.Вілкула – розділився на два штаби. Займатися питаннями “ОБ”  гадаю, що буде перший заступник міського голови Л.Давиденко, а в області колишній очільник КОДА С.Ларін.  Про інші штаби поки що в Олександрії не чутно. Той же Шевченко, який одним із перших заявив, що йде в Президенти України (господар Буковелі, – Авт.), Каплін, Гройсман, Тягнибок, Вакарчук, Зелінський, Добкін, Яценюк  можливі висуванці в кандидати на посаду Президента України  – мовчать.  Восени  можна було побачити кілька біл-бордів з Тарутою та Кивою… За попередніми підрахунками планується, що кандидатами на посаду Президента України буде зареєстровано понад 20 кандидатів. Деякі, звісно, що будуть у подальшому знімати свої кандидатури на користь більш впливових та авторитетніших кандидатів. Цих кандидатів цікавитиме скільки голосів набере їх політична партія, адже попереду, в кінці жовтня 19-го року, вибори парламентаріїв. Усі добре розуміють, що Президент один, а депутатських крісел понад 400… Тому левава частка кандидатів саме і мріє про парламентаризм.

Ясно, що кити виборчої кампанії ставлять ставку на великі індустріальні міста країни. Тому , їх такі міста як Олександрія особливо і не цікавлять.  А втім, саме з таких міст і набираються  вирішальні голоси…

І.Мельник    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я