ПАЛІАТИВНІ ХВОРІ БУДУТЬ МАТИ СВІЙ ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

1
446

В Олександрії з 1 вересня  МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3, що знаходиться у Перемозькому мікрорайоні, Ввійшла до складу Центральної міської лікарні. На її базі планують відкрити цілодобовий терапевтичний стаціонар з наданням хворим паліативної допомоги.

Сайт міськради повідомляє, що розпочали встановлювати металопластикові вікна та підготовчі роботи до ремонту приміщень лікарні. До кінця року планують внести зміни до ліцензії на медичну практику, підготувати пакет документів для підписання з Національною службою здоров’я України послуг на паліативну допомогу та отримати від НСЗУ відповідне фінансування.

У стаціонарі будуть перебувати пацієнти з невиліковними прогресуючими захворюваннями, що потребують медичної допомоги, догляду, психологічної, соціальної підтримки або медико-психологічної реабілітації.

ДовідковоПаліативні хворі – пацієнти усіх вікових груп, які страждають на злоякісні новоутворення у ІІІ-ІУ стадії захворювання, ВІЛ-інфекцію/СНІД, вроджені вади розвитку, серцево-судинні, неврологічні, респіраторні, атрофічно-дегенеративні та інші прогресуючі захворювання та післятравматичні стани, що не можуть бути вилікувані сучасними і доступними методами та засобами, і супроводжуються вираженими больовими симптомами, тяжкими розладами життєдіяльності, потребують кваліфікованої медичної допомоги, догляду, психологічної, соціальної, духовної та моральної підтримки у термінальній стадії захворювання або за умови обмеженого прогнозу сумнівному прогнозі одужання чи покращення стану або повноцінного відновлення функцій життєдіяльності.

1 КОМЕНТАР

  1. “Если жаждешь накормить голодного, не давай для него своих денег, а дай снасть и обучи ловить рыбу”. В Ваших статьях вложена большущая мудрость, коя приносит огромную пищу для разума.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я