П.Порошенко проти підняття тарифу на газ

0
273

Президент України Петро Порошенко висловив тверду думку стосовно підняття тарифів на газ, що викликало великий резонанс серед українського  народу. Народ  вбачає в діях НКРЕКП злочинні дії   проти бідного  населення країни, що в свою чергу збагатить олігархів, які “сидять” на газовій трубі. А як бути тим людям, які  свого часу за власні кошти закуповували труби, оплачували їх монтаж (шляхом створення газових кооперативів). Це їх недоторкана власність. І чому ті, хто немає газового лічильника повинні більше платити? У цьому з народом згодний і глава держави.

– Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються, – прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Президент Петро Порошенко.  – Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує, – зазначив Глава держави.

Питання про призупинення постанови буде розглянутий на засіданні комісії 10 квітня.
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, зупиняє дію рішення про введення абонентської плати на утримання газорозподільних мереж. Про це повідомляє прес-служба НКРЕКПу у вівторок, 4 квітня.
Борг за комуналку досяг майже мільярда доларів
– Рішення регулятора щодо запровадження тарифів на транспортування і розподіл природного газу буде припинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення”, – сказано в повідомленні голови НКРЕКПу
Д.Вовка.

У комісії додали, що, враховуючи соціальну значимість цього питання, НКРЕКПу проведе додаткові консультації з Кабміном.
Також комісія ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшими типорозмірами і “перенесе введення окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію”.
Питання про призупинення постанови буде розглянутий на засіданні комісії 10 квітня.
Нагадаємо, з 1 квітня в Україні ввели абонплату за підключення до системи газопостачання, яка буде окремою від фактичної ціни за газ, а квитанції будуть сплачуватися щомісяця на підставі лічильника.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я