П.Порошенко: «Олександрія- фантастичне місто з прекрасними людьми, «Олександрія» третя в Україні…»

0
364

Сьогодні, 28 лютого о 15.35 відбулася зустріч олександрійців  з гарантом держави Президентом України П.О.Порошенком. Спершу очільник держави виказав свої враження від олександрійців, назвавши місто фантастичним, а його жителів прекрасними…

Він віддав належне ФК «Олександрія», який сьогодні знаходиться на третьому місці УПЛ, перефразувавши, що бути кращими для олександрійців не дивно, бо тут живуть трудолюбиві люди, які вміють працювати та вболівати, підтримувати улюблену команду, яка серед лідерів вітчизняного футболу. Президент визначив найголовнішими завданнями сьогодення:

 • 1- з 1березня ми починаємо виплачувати індексацію пенсіонерами, що не виплачувалася з 2016 року, що становить 2410 грн .(по 1205 грн. – у березні та квітні відбудуться виплати).

 • 2- у рамках монетизації кожен з отримувачів субсидій зможе одержати в середньому 1600 грн. готівкою, а це майже 4 млн. отримувачів субсидій, із яких 70% пенсіонери.

 • – Якщо теплий лютий і березень, то людина має можливість зменшити температуру і зекономити, вся різниця залишиться пенсіонеру, малозабезпеченому отримувачу субсидій… Ми розраховуємо, що в середньому від 300 до 500 грн. людина може точно зекономити”, – сказав П.Порошенко.

 • “Кіровоградщина сьогодні має унікальні можливості щодо модернізації існуючих виробництв і щодо будівництва в рамках індустріальних парків, де будуть об’єднуватися освітня, наукова та виробнича потужності разом з земельною ділянкою і мережею”, – сказав П.Порошенко. За його словами, унікальне логістичне й географічне положення області є привабливим для інвесторів. Глава держави особливо відзначив область як потужний конкурентоздатний агропромисловий регіон з великим потенціалом для зростання в цій сфері.

 • Він також підкреслив, що Кіровоградщина має суттєві перспективи використання альтернативних джерел енергії, розвитку “зеленої” енергетики.

 • “Перші кроки вже зроблено. В області вже працює 31 сонячна електростанція, їхня загальна потужність – до 70 МВт. До 2020 року планується ввести в експлуатацію ще 18 потужністю до 200 МВт”, – повідомив П.Порошенко. Президент підкреслив, що за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку український холдинг “I&U Group” розпочав будівництво на Новомиргородському цукровому заводі біогазової станції потужністю 20 Мвт.

 • “Це буде перший проект в Україні з використанням інноваційної технології виробництва газу, яка забезпечить скорочення споживання енергії. Проект вирішить проблему органічних відходів, які утворюються у процесі виробництва цукру”, – додав він.

 • Глава держави також нагадав, що укладено угоду про стратегічне партнерство між НВП “Радій” та “Curtis-Wright Corporation” (США), яка передбачає спільні проекти з модернізації систем безпеки ядерних об’єктів у США з використанням інноваційної платформи RadiCS.

 • “Українці забезпечують ядерну безпеку США. І ці українці з Кропивницького”, – підкреслив Порошенко.

 • Президент також поінформував, що досягнуто домовленостей щодо реалізації на Кіровоградщині спільних проектів корейських компаній та Льотної академії Національного авіаційного університету щодо розробки та виробництва дронів.

 • “Зміни починаються в медицині області. З 18 сільських амбулаторій, які заплановані для будівництва, 10 вже працюють. Мені приємно відзначити, що Кіровоградська область – одна з п’яти в Україні, в якій активно запроваджується телемедицина”, – сказав він. Я тільки повернувся з Протопопівки, де за 5 хв. хвора людина отримала телеконсультацію в київського професора. А нам казали, що цього не буде, а воно вже є на Олександрійщині – в серці центру України. Все буде добре у нас.

 • Гава держави наголосив, що актуальним залишається розвиток дорожнього господарства області.

 •  Ви знаєте С.Кузьменка, голову облдержадміністрації. Бачу, що знаєте. Це добре. Він хороший керівник все що йому доручаєш, – він виконує добросовісно. Торік на ремонт доріг спрямували у півтора раза більше, ніж у 2017-му. Введено в експлуатацію після будівництва, експлуатації та ремонту 192 кілометри доріг. Цього року мільярд коштів державного бюджету буде спрямовано на стратегічно важливу дорогу Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, яка багато років є однією з найбільш проблемних в країні», – заявив він.

 • Президент також відзначив важливість розвитку регіонального туризму, зокрема “зеленого” туризму на Кіровоградщині.

 • А також наголосив, що в Кропивницькому буде діяти сучасний аеропорт.

 • ФОТОРЯД
 • І.Мельник

ч

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я