П.Порошенко: «Ми закладаємо фундамент успішної України»

0
104

21 серпня на Кіровоградщині з робочим візитом перебував Президент України П. Порошенко. В обласному центрі  керманич держави  урочисто відкрив оновлене відділення обласної лікарні після  його модернізації. Оглянув нове медичне обладнання  та сучасні  кабінети.  Губернатор  С.А.Кузьменко доповів Президенту, що це стало можливим завдяки спільним зусиллям державного бюджету. Обласній владі, народним депутатам від Кіровоградщині, які  розуміють, що наше майбутнє залежить від  міцного здоров`я наших дітей. Також  П.Порошенко відвідав  обласний шпиталь для  ветеранів та вручив  шістьом спецпризначенцям державні нагороди – ордени “За мужність”.                                                                                                ( фото з сайту 1-а електронна газета)

Перебуваючи в обласній лікарні Президент  України П.Порошенко виступив з 20-ти хвилинною промовою у якій торкнувся всіх загально суспільно- політичних питань.

Зокрема глава держави відмітив, що все найважче вже позаду, що український народ об`єднався і вміло протистоїть російському агресору.

-Але точку неповернення ми ще не пройшли. Політики- популісти можуть звести нанівець всі  наші зусилля. Вони все для цього робили, своїми криками, щоб деморалізувати ситуацію в країні, але їм це не вдалося.  Молоде покоління, ровесники незалежності України,  вміють добре захищати  нашу незалежність. Для цього було створено Спеціальні  сили операцій, –  наголосив П.Порошенко. –  Як символ незламності Кропивницького є його 3-й полк, який  захищав аеропорт у найважчі моменти російської агресії. Ми добре знаємо як було забезпечено  вихід наших військ з під Дебальцевого… Були ще ряд  успішних операцій про які я не можу говорити…   На 26 – ту річницю незалежності України до Києва  прибудуть наші друзі партнери – міністри закордонних справ європейських  держав, у тому числі  і міністр оборони США.  Ці переговори будуть мати велике значення для обороноздатності нашої України. Ми закладаємо  фундамент успішної  України. Ми переможемо  в цій боротьбі.

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я