П.Д.Фесюк: «Не тільки успішна праця, а й спорт у пошані»

0
710

 У кінці січня в групі компаній «УкрАгроКом» стартувала щорічна традиційна спартакіада – вже  VIII по рахунку.  Комерційний директор  компанії Павло Дмитрович Фесюк, коментуючи хід спортивних змагань, відмітив:

-2018 року спартакіада серед сільгосппідприємств групи компаній  ТОВ «УКрАгроКом» розпочалася з відбіркових змагань з міні-футболу, волейболу та стріт-болу (баскетболу).  Визначилися  фіналісти VIII спартакіади з цих видів спорту.  Серед них  команди головківського та шарівського  елеваторів,  команда центрального  офісу, які  11- го лютого в фіналі і будуть виборювати перші три місця. Цікавий нюанс цієї спартакіади: вперше в ній  приймають участь відразу  3 волейбольні жіночі команди.  Наступної неділі  в Палаці спорту  ДЮСШ №2 побачимо гру цих команд. Як бачимо, ми за гендерну політику не лише в праці, а й в спорті. Ми чекаємо уболівальників 11- го лютого в ДЮСШ №2 з 9. 00 години, де пройдуть фінальні поєдинки з волейболу,  міні-футболу, стріт- болу, естафети, арм-реслінгу та в перетягуванні канату. До речі, переможця команди жінок-волейболістів чекає річний безкоштовний абонемент на відвідування  фітнес-клубу.  Приходьте, буде спортивний азарт,  буде  цікаво, весело і радісно. Ми не тільки успішно розвиваємо сільськогосподарське виробництво в компанії, а й активно розвиваємо спорт серед її працівників.

 

ФОТОРЯД 

У неділю,  3- го лютого, відбулися відбіркові змагання зі стріт- болу. У запеклій спортивній боротьбі з 9-ти команд у фінал вийшли сильніші: команда головківського (керівник О.О.Йонік) шарівського (керівник В.І.Кузьменко) елеваторів та команда центрального  офісу «УкрАгроКому» (капітан команди П.Д.Фесюк).

За змаганням слідкував  І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я