ОТГ з Кіровоградщини закликають людей не палити стерню, а – компостувати

0
292

Ініціаторами нового руху за збереження нашого природного середовища  екологію стали Приютівська і Добровеличківська ОТГ , котрі  долучились до проєкту “Не пали – компостуй”.

На сайті Центру розвитку інновацій ставлять за мету ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів в ОТГ (по стерні – питання до сільгоспвиробників).

Громади-учасниці повинні мобілізувати мешканців, домогосподарства та бізнес для участі в проєкті, щоб спільними зусиллями знизити на весні  кількість пожеж на території своїх громад.

Участь у проєкті передбачає активну комунікація з членами громади, місцевим бізнесом щодо загроз підпалів, шкоди паління садового сміття та екологічних та економічних переваг компостування відходів. Мобілізація волонтерів (школярі, молодь, інші члени громади) для збору і поширення інформації та доповнення карти підпалів даними, зібраними на місці. Участь у вебінарах та обмін досвідом з іншими громадами-учасницями.

Громада отримає від участі в проєкті можливість моніторингу пожеж на території громади в режимі, близькому до реального часу. Використання даних НАСА та е-рішень, ефективних шляхів запобігання палінню, екологічних способів утилізації органічних відходів, зокрема компостування. Комунікаційну підтримку щодо відмови від практики паління та переходу до компостування (матеріали для інформування та залучення мешканців, місцевого бізнесу тощо

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я