Освячена Богом вода «на здоров’є й видалення хвороб і лихих сил»

0
552

Сьогодні православний люд України святкує Водохреща –  одне із найбільших релігійних свят православних християн. Водохреща – зцілення святою водою від нашого Господа Бога – Всевишнього, котрий змив наші першородні гріхи, взявши їх на себе, а нам дарував зцілення та чистоту духа і тіла. Кожний по освяченні води п’є її «на здоров’є й видалення хвороб і лихих сил».

В усіх приходах православної віри відбувся молебень і освячення води…

Пошесть, що вирує, забравши життя в понад 2 млн. людей, серед яких і понад 20 тис. українців, яких убив коронавірус, тому цього року масове купання на Водохреща – заборонено.

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.20 №1236 усі масові заходи, пов’язані з відзначенням Водохреща, на території країни скасовано.

Олександрійська міська рада дотримуючись умов карантину- локдауну, рекомендує утриматися від масових купань, що збереже  здоров’я.

Щоб не було порушень контролювати ситуацію біля водойм допоможуть працівники Нацполіції. Вони також контролювали службу в усіх храмах Олександрії на предмет порушення кара нтинних вимог щодо носіння масок та скупчення людей( дотримання дистанції).

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я