Педрада підвела підсумки роботи

0
538

Завершився перший семестр навчально-виховного процесу в обласному комплексі гімназії-інтернат- школі мистецтв.  Директор облкомплексу А.Є.Коротков заслухав  звіти вихователів та вчителів відносно успішності гімназистів за перший учбовий семестр.

Зокрема, заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В.Васіч охарактеризувала загальний стан успішності та поведінки  гімназистів протягом першого семестру, наголосивши, що вчителі  та вихователі  прикладали максимум зусиль, щоб успішність гімназистів дорівнювала відповідним критеріям навчально-виховного процесу. Особлива та посилена робота проводилася з учнями випускного – 11- го класу.  Проведено пробний моніторинг зі ЗНО по всіх дисциплінах, що викладаються в гімназії.  Також зі слів заступника директора  з навчальної роботи В.Я.Литовки  було проведено перевірку стану викладання хімії та біології щодо річного плану. Як показали відкриті уроки та успішність учнів – викладання цих дисциплін ведеться на високому професійному рівні (старший вчитель  В.Ф.Скоморох).  Заступник директора з виховної роботи С.В.Снігур охарактеризувала стан морально-етичного виховання, наголосивши, що якщо  тільки спільно( трикутник): батьки- вчителі- вихователі будуть прямувати відповідно до морально-етичних норм виховання, тоді можливий успіх. Коли ж якась ланка випадає, а це стосується  здебільшого батьків, які не привили змалку  дітям казати правду, не привчили їх до праці ( до навчання та  обслуговування своїх потреб), то дуже важко  учня 10 чи 11-го класу навчити за кілька місяців перебування його  в гімназії. Робота по вихованню ведеться системно, планово, цілеспрямовано.

Заслухавши звіти вихователів,  директор  облкомплексу А.Є. Коротков у цілому підсумував роботу всього комплексу, відмітивши, що з кожними днем вимоги до освітнього рівня вчителів, вихователів  та учнів стають  більш вимогливішими. Тому, завдання всіх ланок навчально-виховного процесу – підвищувати  педагогічний рівень та більше уваги приділяти випускникам, щоб випускники мали міцні знання, що допоможуть їм стати студентами вищих навчальних закладів. Для цього і призвані  педагоги – це їх головна місія роботи в гімназії. Привітав  Анатолій Єгорович  з новорічними святами та побажав усім педагогам  міцних знань учнів та здоров`я.

І.Мельник

 

ФОТОРЯД 

          

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я