«Осінні зерна» на Олександрійщині

0
111

27-28 жовтня на Олександрійщині відбудеться V ювілейний фестиваль «Осінні зерна» з нагоди 345-річчя з дня народження Пилипа Орлика, політичного, державного та військового діяча, автора першої української Конституції.

На засіданні бюро територіальної організації НСЖУ, що відбулося 23 жовтня,  її голова Ірина Балашова озвучила план заходів дводенного перебування редакторів з 15 районних та міських газет області на теренах Олексндрійщини.

-Захід проходить під егідою голови Кіровоградської ОДА Сергія Анатолійовича Кузьменка, за сприяння Олександрійської РДА та групи компаній ТОВ «УкрАгроКом». Журналісти з області вже давно мріяли відвідати Олександрійщину. У дводенному турі журналістів відвідини місцевої військової частини, КСК «Ніка», ПАТ «Оболонь», с.Головківка (школа,спорткомплекс, Свято-Іллінський храм), покладання  квітів до пам`ятної дошки А.І.Кохану, фермерського господарства німецького  аграрія Ахіма Дьобріха, Приютівської селищної ради, МТК «Петриківське молоко» (смт Нова Прага), с.Шарівки (зустріч з активом села та депутатом облради В.А.Кузьменком), – наголосила очільник територіальної організації НСЖУ.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я